O nás

Na Slovenskom internetovom trhu sa pohybujeme už od roku 2011 a za tento čas sa môžeme pochváliť už viac ako 100 000 spokojnými zákazníkmi, ktorých sme obslúžili cez naše viaceré projekty. Našu spoločnosť nájdete pod názvom DETSKAPOSTEL s.r.o., kde sa Vám spoločne s našim tímom snažíme poskytnúť najširší sortiment detského nábytku na trhu za bezkonkurenčné ceny. Najdôležitejšou časťou nášho sortimentu sú detské postele, ktoré sme postupne dopĺňali o komplet zostavy, celé detské izby a ich jednotlivé časti. Prirodzeným výsledkom bolo doplnenie našej ponuky o kvalitné zdravotné matrace, ktoré si zákazníci žiadali ako doplnok k posteliam. A keďže našim záväzkom je neustále sa zlepšovať a poskytnúť Vám oveľa širšiu ponuku produktov, e-shop ja-a-matrac sa postupne začlení do internetového obchodu Wilsondo.sk. Sortiment detského nábytku a matracov sme rozšírili o nábytok do spálne, obývačky, predsiene a iné kvalitné a cenovo dostupné produkty. 

V súčasnej dobe je na trhu obrovské množstvo výrobcov a predajcov matracov, a výber toho správneho, ktorý je kvalitný, zdravotne nezávadný a nezruinuje Váš rodinný rozpočet, je veľmi náročný. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tento osobitný elektronický obchod Ja-A-Matrac.Sk a poskytnúť Vám jednoduchý, cenovo dostupný spôsob, ako vylepšiť vaše zdravie a spánok. V ponuke u nás nájdete matrace štandardných rozmerov a možnosť dať si vyrobiť matrac s atypickými rozmermi na mieru. Vo výbere nájdete všetky trendy materiály, ako je pamäťová pena, taštičky, latex, či BIO pena. Sortiment je doplnený o chránič na matrac, detské obliečky, plachty, vankúše a vrchné doplnkové matrace za najlepšiu cenu na trhu.

Všetky naše matrace v ponuke sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Informácie:
Nákup po telefóne a informácie o produktoch: 02/222 007 01

Stačí nás prezvoniť a my Vám zavoláme! Vždy sa snažíme vyjsť našim zákazníkom v ústrety.

Informácie o stave objednávky (mailom): objednavky@wilsondo.sk . Nakoľko overenie dostupnosti daného tovaru najmä ak má dlhšiu dodaciu dobu trvá aj niekoľko hodín

Informácie ohľadom produktov: info@wilsondo.sk

Prevádzkovateľ elektronického obchodu je spoločnosť:
 

DETSKAPOSTEL s.r.o.
IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  
Zapísaná: 3. októbra 2013, Zapísaná na Okr. súde Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L
So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná
Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 
Orgán výkonu dozoru: 
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj 
Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79  Žilina 1   
Odbor výkonu dozoru 
 

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím:

zamestnanci_jaamatrac

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie