O nás

Na Slovenskom internetovom trhu sa pohybujeme už od roku 2011 a za tento čas sa môžeme pochváliť už viac ako 100 000 spokojnými zákazníkmi, ktorých sme obslúžili cez naše viaceré projekty. Našu spoločnosť nájdete pod názvom DETSKAPOSTEL s.r.o., kde sa Vám spoločne s našim tímom snažíme poskytnúť najširší sortiment detského nábytku na trhu za bezkonkurenčné ceny. Najdôležitejšou časťou nášho sortimentu sú detské postele, ktoré sme postupne dopĺňali o komplet zostavy, celé detské izby a ich jednotlivé časti. Prirodzeným výsledkom bolo doplnenie našej ponuky o kvalitné zdravotné matrace, ktoré si zákazníci žiadali ako doplnok k posteliam. A keďže našim záväzkom je neustále sa zlepšovať a poskytnúť Vám oveľa širšiu ponuku produktov, e-shop ja-a-matrac sa postupne začlení do internetového obchodu Wilsondo.sk. Sortiment detského nábytku a matracov sme rozšírili o nábytok do spálne, obývačky, predsiene a iné kvalitné a cenovo dostupné produkty. 

V súčasnej dobe je na trhu obrovské množstvo výrobcov a predajcov matracov, a výber toho správneho, ktorý je kvalitný, zdravotne nezávadný a nezruinuje Váš rodinný rozpočet, je veľmi náročný. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tento osobitný elektronický obchod Ja-A-Matrac.Sk a poskytnúť Vám jednoduchý, cenovo dostupný spôsob, ako vylepšiť vaše zdravie a spánok. V ponuke u nás nájdete matrace štandardných rozmerov a možnosť dať si vyrobiť matrac s atypickými rozmermi na mieru. Vo výbere nájdete všetky trendy materiály, ako je pamäťová pena, taštičky, latex, či BIO pena. Sortiment je doplnený o chránič na matrac, detské obliečky, plachty, vankúše a vrchné doplnkové matrace za najlepšiu cenu na trhu.

Všetky naše matrace v ponuke sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Informácie:
Nákup po telefóne a informácie o produktoch: 02/222 007 01

Stačí nás prezvoniť a my Vám zavoláme! Vždy sa snažíme vyjsť našim zákazníkom v ústrety.

Informácie o stave objednávky (mailom): objednavky@wilsondo.sk . Nakoľko overenie dostupnosti daného tovaru najmä ak má dlhšiu dodaciu dobu trvá aj niekoľko hodín

Informácie ohľadom produktov: info@wilsondo.sk

Prevádzkovateľ elektronického obchodu je spoločnosť:
 

DETSKAPOSTEL s.r.o.
IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  
Zapísaná: 3. októbra 2013, Zapísaná na Okr. súde Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L
So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná
Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 
Orgán výkonu dozoru: 
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj 
Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79  Žilina 1   
Odbor výkonu dozoru 
 

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím:

zamestnanci_jaamatrac