Poťah podľa seba? Vybrané matrace už aj s poťahom s aloe vera, striebrom, uhlíkovým vláknom, bambusovým vláknom a poťahom proti vírusom

NOVINKA! Vylepšili sme našu ponuku matracov pre dospelých, ktoré dostali nový a ešte kvalitnejší antialergický poťah Premium Jersey 3D (pozor, netýka sa to detskej edície 4Kids). Tento nový poťah zostáva v cene matraca. Na svoje si však prídu aj tí z vás, ktorí radi investujú do moderných prémiových materiálov. Namiesto tohto nového poťahu si totiž môžete objednať matrac s poťahom Aloe Vera HEALTH, poťah SilverCare s aktívnym striebrom, poťah Carbon s uhlíkovým vláknom alebo poťah Bamboo. V čom sú ich prednosti? 

PREMIUM JERSEY 3D (ZÁKLADNÝ POŤAH V CENE MATRACA)

jersey

Antialergický základný poťah Premium Jersey 3D je prešívaný poťah ušitý z hypoalergénneho polyesteru najvyššej kvality. Poťah je príjemný na dotyk a robí matrac mäkký a hebký. Umožňuje aj výbornú cirkuláciu vzduchu v matraci. Výsledkom je každodenný pocit sviežosti, komfortu a odolnosť voči alergénom. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100% polyesteru. Odoláva roztiahnutiu a nepriťahuje špinu. Poťah je odzipsovateľný a môžete ho prať v práčke pri teplote 30°C. Tento poťah je už automaticky dodávaný v cene vybraných matracov.

ALOE VERA HEALTH (VOLITEĽNÝ POŤAH)

aloevera JM

Voliteľný poťah Aloe Vera HEALTH je vyrobený zo špeciálneho prírodného vlákna napusteného extraktom z listov aloe vera, vďaka čomu je veľmi príjemný na dotyk a podporuje krvný obeh. Tento materiál vyvoláva na pokožke jemne chladivý upokojujúci pocit, je preto vhodný pre ľudí s jemnou a citlivou pokožkou. Poťah má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Chráni pred neželaným rozvojom roztočov, zvyšuje čistotu a životnosť vášho matraca. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100% polyesteru vylepšeného extraktom z listov aloe vera. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

SILVERCARE (VOLITEĽNÝ POŤAH)

silver JM

Voliteľný poťah matraca SilverCare je prešívaný aktívnym striebrom s vynikajúcimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní, vďaka čomu dlhodobo udržiavajú váš matrac hygienicky svieži a bez zápachu. Strieborné prešívanie navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 98% polyesteru + 2 % ióny striebra. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

CARBON (VOLITEĽNÝ POŤAH)

carbon JM

Voliteľný poťah Carbon sa vyznačuje viacerými ochrannými funkciami. Uhlíkové vláko použité v poťahu vytvára bariéru proti WIFI a mobilnému žiareniu, ktoré vyžarujú radiačné vlny nežiadúce pre ľudský organizmus. Carbon je aj antibakteriálny, zamedzuje vzniku plesní a húb, čím vytvára zdravotne nezávadné prostredie. Tiež napomáha k hlbšiemu a uvoľňujúcejšiemu spánku. Poťah je prešitý dutým PES vláknom (300g/m2), v boku je všité 3D textílie. Poťah je odzipsovateľný a práteľný na 60°C. 

BAMBOO (VOLITEĽNÝ POŤAH)

bamboo JM

Voliteľný poťah Bamboo má vďaka tkaným bambusovým vláknam zaujímavé vlastnosti. Tieto vlákna sú zapletené do špeciálnej tkaniny, a tak jej dodávajú výborné termoregulačné vlastnosti, tzn. že veľmi dobre reagujú na telesnú teplotu. Okrem toho má poťah aj antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čím zabraňuje vzniku nepríjemných pachov počas spánku. Navyše je mimoriadne odolný, no zároveň mäkký a príjemný na dotyk. Materiál poťahu je zložený z polyesteru 55% a bambusu 45%. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 30°C.

VIRASE (ZÁKLADNÝ POŤAH K MATRACU PROTEX A PROTEX BABY)

virase JM

Matracový poťah Virase má unikátnu vrstvu, ktorá znižuje účinky vírusov (vrátane SARS-CoV-2). Na základe výsledkov z výskumu, ktorý vykonalo nezávislé európske laboratórium jednoznačne poukazujú na okamžitú (2 hodiny) účinnosť a to až 99,97%. Testy boli vykonané v súlade s medzinárodnou normou na stanovanie antivírusovej aktivity textílii ISO 18184. 

POZNÁMKA: Fotografie poťahov sú ilustračné, prešívanie a štruktúra látky na vašom matraci môže byť odlišná.