Luxusné matrace pre váš luxusný spánok

Nechcete na sebe šetriť a hľadáte naozaj luxusný matrac, na ktorom sa spí absolútne dokonale? Spoločne sa pozrieme na 3 najluxusnejšie modely matracov, ktoré dominujú v našej ponuke. Ktorý sa stane vašim vyvoleným a privedie vás do ríše snov?

luxury matrac 

Luxusné matrace

Aby sme mohli matrac označiť ako luxusný, musí byť vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a poskladaný tak, aby zabezpečoval naozaj kvalitný a komfortný spánok. Nezabudnite, že pre výsledný efekt je vhodné kvalitný matrac skombinovať aj so správnym roštom a posteľou.

Adel LUX penový matrac

Jednotkou v našej ponuke je jednoznačne matrac Adel LUX s rozmerom 200x200 pre nadrozmerné manželské postele. V ponuke máme tento model aj v rozmeroch 200x180 a 200x160. Je vhodný aj pre alergikov, dokonale sa prispôsobí tvaru vášho tela a jeho základ tvoria 4 vrstvy vysokokvalitnej peny s dobrou cirkuláciou vzduchu, vďaka ktorej nemá vlhkosť žiadnu šancu poškodiť váš matrac.

BIO matrac Mariana

Matrac Mariana z BIO peny vás zaujme svojim zložením, ktoré obsahuje napríklad aj blahodarne pôsobiaci ricínový olej. V matraci je použitá aj latexová vrstva s vysokou odolnosťou a matrac je možné použiť obojstranne a vybrať si tak tvrdosť, ktorá vám vyhovuje viac.  

Matrac Elcapitan

Matrac Elcapitan 200x200 so švajčiarskou penou sa vyznačuje vysokou nosnosťou a tiež sa dá použiť obojstranne. Na mäkšej strane je tvorený obľúbenou pamäťovou penou a je mimoriadne odolný voči preležaniu.

Vyberte si kvalitné matrace z našej ponuky

V našej ponuke nájdete veľké množstvo matracov z rôznych materiálov za dostupné ceny, ktoré vám zabezpečia zdravý a ničím nerušený spánok počas celej noci. Objavte našu ponuku penových, kokosových, latexových či taštičkových matracov online.