Luxusné matrace pre váš luxusný spánok

Nechcete na sebe šetriť a hľadáte naozaj luxusný matrac, na ktorom sa spí absolútne dokonale? Spoločne sa pozrieme na 3 najluxusnejšie modely matracov, ktoré dominujú v našej ponuke. Ktorý sa stane vašim vyvoleným a privedie vás do ríše snov?

luxury matrac 

Luxusné matrace

Aby sme mohli matrac označiť ako luxusný, musí byť vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a poskladaný tak, aby zabezpečoval naozaj kvalitný a komfortný spánok. Nezabudnite, že pre výsledný efekt je vhodné kvalitný matrac skombinovať aj so správnym roštom a posteľou.

Adel LUX penový matrac

Jednotkou v našej ponuke je jednoznačne matrac Adel LUX s rozmerom 200x200 pre nadrozmerné manželské postele. V ponuke máme tento model aj v rozmeroch 200x180 a 200x160. Je vhodný aj pre alergikov, dokonale sa prispôsobí tvaru vášho tela a jeho základ tvoria 4 vrstvy vysokokvalitnej peny s dobrou cirkuláciou vzduchu, vďaka ktorej nemá vlhkosť žiadnu šancu poškodiť váš matrac.

BIO matrac Mariana

Matrac Mariana z BIO peny vás zaujme svojim zložením, ktoré obsahuje napríklad aj blahodarne pôsobiaci ricínový olej. V matraci je použitá aj latexová vrstva s vysokou odolnosťou a matrac je možné použiť obojstranne a vybrať si tak tvrdosť, ktorá vám vyhovuje viac.  

Matrac Elcapitan

Matrac Elcapitan 200x200 so švajčiarskou penou sa vyznačuje vysokou nosnosťou a tiež sa dá použiť obojstranne. Na mäkšej strane je tvorený obľúbenou pamäťovou penou a je mimoriadne odolný voči preležaniu.

Vyberte si kvalitné matrace z našej ponuky

V našej ponuke nájdete veľké množstvo matracov z rôznych materiálov za dostupné ceny, ktoré vám zabezpečia zdravý a ničím nerušený spánok počas celej noci. Objavte našu ponuku penových, kokosových, latexových či taštičkových matracov online.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie