Poťah podľa seba? Vybrané matrace už aj s poťahom s aloe vera a striebrom

NOVINKA! Vylepšili sme našu stále ponuku matracov pre dospelých, ktoré dostali nový a ešte kvalitnejší antialergický poťah Premium Jersey 3D (pozor, netýka sa to detskej edície 4Kids). Tento nový poťah zostáva v cene matraca. Na svoje si však prídu aj tí z vás, ktorí radi investujú do moderných prémiových materiálov. Namiesto tohto nového poťahu si totiž môžete objednať matrac s poťahom Aloe Vera HEALTH alebo poťah SilverCare s aktívnym striebrom. V čom sú ich prednosti? 

PREMIUM JERSEY 3D (ZÁKLADNÝ POŤAH V CENE MATRACA)

premiumjersey3D

Antialergický základný poťah Premium Jersey 3D je prešívaný poťah ušitý z hypoalergénneho polyesteru najvyššej kvality. Poťah je príjemný na dotyk a robí matrac mäkký a hebký, pričom umožňuje aj výbornú cirkuláciu vzduchu v matraci. Výsledkom je každodenný pocit sviežosti, komfortu a odolnosť voči alergénom. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru. Odoláva roztiahnutiu a nepriťahuje špinu. Poťah je odzipsovateľný a môžete ho prať v práčke pri teplote 30°C. Tento poťah je už automaticky dodávaný v cene vybraných matracov.

ALOE VERA HEALTH (VOLITEĽNÝ POŤAH)

aloeverahealth

Voliteľný poťah Aloe Vera HEALTH je vyrobený zo špeciálneho prírodného vlákna napusteného extraktom z listov aloe vera, vďaka čomu je veľmi príjemný na dotyk a podporuje krvný obeh. Tento materiál vyvoláva na pokožke jemne chladivý upokojujúci pocit, je preto mimoriadne pre ľudí s jemnou a citlivou pokožkou. Poťah má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Chráni pred neželaným rozvojom roztočov, zvyšuje čistotu a životnosť vášho matraca. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru vylepšeného extraktom z listov aloe vera. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

SILVERCARE (VOLITEĽNÝ POŤAH)

silvercare

Voliteľný poťah matraca SilverCare je prešívaný aktívnym striebrom s vynikajúcimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní, vďaka čomu dlhodobo udržiavajú váš matrac hygienicky svieži a bez zápachu. Strieborné prešívanie navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 98 % polyesteru + 2% ióny striebra. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

POZNÁMKA: Fotografie poťahov sú ilustračné, prešívanie a štruktúra látky na vašom matraci môže byť odlišná.